Aktualności

 • Nowy produkt USECASE SA! Praktyczna nauka i ćwiczenia umiejętności pracy w systemie IT od teraz będą o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dla użytkownika.

  07.2015

  W ramach szkolenia dotyczącego obsługi systemu polisowego USECASE przygotowało i wdrożyło nowy produkt "Prezentacja 2.0", łączący w sobie cechy filmu instruktażowego (prezentacji pracy w systemie) oraz ćwiczenia praktycznego (praca własna użytkownika). Produkt spotkał się z dużym uznaniem użytkowników, którzy mieli okazję wykorzystać jego funkcjonalnosci podczas szkolenia.

 • Kolejny projekt z z zakresu obsługi systemów IT dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce zakończony!

  07.2015

  Projekt realizowany był w oparciu o podejście Scrum. W ramach projektu dostarczono 6 godzin systemowych szkoleń IT oraz szkoleń produktowych.

 • Usecase S.A. zakończyło projekt opracowania i realizacji szkoleń e-learning z zakresu obsługi systemów IT dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce!

  06.2015

  Projekt realizowany był w oparciu o podejście Scrum. W ramach projektu dostarczono 6 godzin systemowych szkoleń IT, w postaci screencastów (połączenia filmów instruktażowych z elementami ćwiczeń praktycznych użytkownika).

 • Udział w projekcie dla Naszego Klienta, jednego z czołowych Banków w Polsce, przygotowującego do zdobycia tytułu specjalisty z zakresu udzielania kredytów klientom korporacyjnym, zakończony sukcesem!

  04.2015

  Projekt realizowany był w oparciu o podejście Agile. Zarówno scenariusze, jak i szkolenie podlegały cząstkowej akceptacji, co zapewniło Klientowi ciągły wgląd w bieżące prace i wygląd szkolenia.
  W ramach projektu dostarczono 380 ekranów szkolenia e-learning, składającego się z 3 modułów tematycznych.

 • Rebranding jednej z wiodących firm telekomunikacyjnych w Polsce!

  04.2015

  Projekt dotyczący nowego doświadczania marki realizowany był w oparciu o podejście Agile, wymagał pracy na miejscu w siedzibie Klienta, uczestnictwa w spotkaniach, codziennych statusów, kilku prototypów szkolenia.
  W ramach projektu dostarczono 2,5 godziny szkolenia modułowego.

 • Zakończenie projektu opracowania i realizacji szkoleń e-learning z zakresu obsługi aplikacji mobilnej dedykowanej Partnerom Klienta pracującym w terenie!

  03.2015

  W ramach projektu dostarczono 18,5 godziny szkolenia, składającego się z części omówieniowych i ćwiczeń praktycznych, realizowanych w zasymulowanym środowisku aplikacji mobilnej. 

 • Szkolenie SAFe® Program Consultant (SPC) w Polsce! 12-15 maja 2015 w Warszawie.

  01.2015

  W dniach 12-15 maja 2015 roku, Usecase S.A. we współpracy ze Scaled Agile Academy przeprowadzi po raz drugi szkolenie SAFe® Program Consultant (SPC). Więcej informacji na temat szkolenia znajdą Państwo na naszej stronie.

 • Szkolenie SAFe® Program Consultant (SPC) pierwszy raz w Polsce! 7-10 października 2014 w Warszawie.

  09.2014

  W dniach 7-10 października 2014 roku, Usecase S.A. we współpracy ze Scaled Agile Academy przeprowadzi pierwsze w Polsce szkolenie SAFe® Program Consultant (SPC). Więcej informacji na temat szkolenia znajdą Państwo na naszej stronie.

 • Usecase S.A. zakończyło projekt opracowania i realizacji szkoleń e-learning z zakresu obsługi systemów IT dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce!

  08.2014

  Projekt realizowany był w oparciu o podejście Scrum. Skala projektu wymagała zorganizowania 5 kilkuosobowych zespołów ściśle współpracujących z Product Owner’ami Klienta. W ramach projektu dostarczono ponad 30 godzin systemowych szkoleń IT.

 • Usecase S.A. zakończyło projekt opracowania i realizacji szkoleń e-learning oraz m-learning z zakresu obsługi systemu zarządzania nauczaniem dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce!

  06.2014

  Zakres szkoleń obejmował omówienie i prezentację procesów realizowanych w korporacyjnym systemie do zarządzania szkoleniami. Szkolenia zostały przygotowane w formie e-learning na urządzenia desktopowe oraz mobile learning na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

projekt i realizacja: ibif.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.