Aktualności

 • Aktualizacja szkolenia e-learning ze świadomości zagrożeń wynikających z ataków APT zrealizowana!

  01.2024

  Szkolenie uzupełnione o aktualne treści dotyczące zagrożeń wynikajcych z ataków APT oraz przetłumaczone na anglelską wersję językową.

 • Opracowanie i realizacja dwóch szkoleń e-learning związanych z piłką nożną.

  06.2023

  W ramach projektu przygotowano 9,5 godziny interaktywnych, nowoczesnyh, mutlimedialnych szkoleń dotyczacych tematyki powiązanej bezpośrednio z piłką nożną. 

 • Zaprojektowanie i stworzenie kursów e – learningowych na potrzeby Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, w ramach projektu pn. „Pilotażowe kompleksy penitencjarne”.

  11.2022

  Zaprojektowanie i stworzenie 10 kursów e – learningowych na potrzeby Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, w ramach projektu pn. „Pilotażowe kompleksy penitencjarne”. Kursy i ich elementy wykonane w różnych nowatorskich technikach.

 • Tarcza Finansowa 2..0 UseCase Sp. z o.o. pozyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego ,,Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

  02.2021

  UseCase Sp. z o.o. pozyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego ,,Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA. 

 • Druga faza projektu opracowania i realizacji szkoleń z zakresu obsługi systemu obsługowo-sprzedażowego oraz sklepu internetowego jednej z wiodących firm telekomunikacyjnych w Polsce zakończona!

  02.2017

  W ramach projektu, realizowanego w oparciu o podejście Agile, dostarczono 5 godzin systemowych szkoleń e-learning oraz podręczniki dla 6 profili użytkowników. Dodatkowo zrealizowano dwa dni szkoleń stacjonarnych dla trenerów.

 • Usecase S.A. rozpoczęło prace nad projektem opracowania i dostarczenia instrukcji dla użytkowników systemu służącego do obsługi klientów kluczowych i procesów sprzedażowych!

  09.2016

  W ramach projektu dostarczane są instrukcje oraz krótkie filmy (tutoriale) przedstawiające obsługę opisywanych procesów sprzedażowych i obsługowych. 

 • Bezpieczeństwo w organizacji - szkolenie e-learning opracowane i zrealizowane!

  09.2016

  W ramach projektu dostarczono 4 godziny szkolenia, składającego się z lekcji omówieniowych z zakresu m.in. bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa danych osobowych czy bezpieczeństwa teleinformatycznego.

 • Pomyślne zakończenie pierwszej fazy projektu opracowania i realizacji szkoleń z zakresu obsługi systemu obsługowo-sprzedażowego oraz sklepu internetowego jednej z wiodących firm telekomunikacyjnych w Polsce!

  06.2016

  W ramach projektu, realizowanego w oparciu o podejście Agile, dostarczono 1 godzinę prezentacji pracy w nowych systemach obsługowych i klienckich oraz dwa podręczniki użytkownika.

 • Usecase S.A. zakończyło projekt opracowania i realizacji szkoleń e-learning z zakresu systemu służącego do obsługi klientów i procesów sprzedażowych!

  07.2016

  W ramach projektu dostarczono 18 godzin szkolenia, składającego się z części omówieniowych i ćwiczeń praktycznych. 

 • Zasady prostego języka dla poprawy komunikacji z Klientem - szkolenie e-learning!

  02.2016

  Zakoczyliśmy projekt, który miał na celu uproszczenie sposobu komunikacji z Klientem tak, aby była ona prosta, przejrzysta, zrozumiała i przyjazna.
  W ramach projektu dostarczono ok. 80 ekranów szkolenia e-learning, w formie testu umiejętności posługiwania się prostym językiem w kontaktach z Klientami Naszego Klienta, jednego z wiodących w Polsce Banków.

poprzednia
1 2 3

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.