Regulamin szkolenia

1. Usecase zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w dowolnym momencie. W przypadku odwołania szkolenia, Usecase zwróci w ciągu 7 dni poniesioną zapłatę za szkolenie.
2. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, Usecase wystawi fakturę z terminem płatności 7 dni i prześle ją na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
3. Płatności będą dokonywane przelewem bankowym w USD na wskazane na fakturze konto.
4. Potwierdzenie rejestracji i udziału w szkoleniu przez uczestnika następuje z chwilą wpłynięcia zapłaty za szkolenie na konto Usecase. W przypadku nie otrzymania zapłaty za szkolenie przed terminem rozpoczęcia szkolenia, Usecase zastrzega sobie prawo do odwołania rejestracji uczestnika.
5. W przypadku rezygnacji ze szkolenia przez uczestnika na 14 dni lub mniej przed terminem rozpoczęcia szkolenia, uczestnikowi nie przysługuje zwrot zapłaty.
6. Istnieje możliwość zmiany uczestnika szkolenia do 2 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia, w tym celu prosimy o informację na adres safe@usecase.pl zawierającą dane osoby zastępowanej oraz dane nowej osoby (imię, nazwisko, adres e-mail).
7. Rezygnacja może być dokonana tylko i wyłącznie pisemnie na adres e-mail safe@usecase.pl.
8. Usecase nie będzie odpowiedzialny za wszelkie inne koszty poniesione przez uczestnika szkolenia (bilety lotnicze, transport, hotel, logistyka etc.).
9. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres safe@usecase.pl.

projekt i realizacja: ibif.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.